NETDRY

Netdry.com.tr tüketici gözü ile tasarlanmış, birinci önceliği yüzde yüz tüketici memnuniyeti olan, Türkiye’nin lider kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama ve perde yıkama ağıdır. Kuru temizleme sektöründe en uygun fiyat, en hızlı hizmet, koşulsuz tüketici memnuniyeti hedefi ile yola çıkan Netdry.com.tr, sektördeki tecrübe ve birikimini uzman kadrosu ve yaygın bayi ağı ile tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren Netdry.com.tr sayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Zamanınızı daha kaliteli geçirme şansı tanıyacak olan Netdry.com.tr sayesinde sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

Peki Neden Netdry.com.tr?

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Netdry; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an parmaklarınızın ucunda yer alır.

Netdry olarak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.

 

7/24 Kolay Sipariş

0216 314 98 98 Numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşarak ya da bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan (www.netdry.com.tr) haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Kapıdan Kapıya Hızlı Kuru Temizleme ve Ütüleme Hizmeti

Hızlı ve kaliteli çözümler üreten Netdry, kapıdan kapıya kuru temizleme sistemiyle çalışıyor. Temizliğine önem verdiğiniz tüm ürünlerinizi 5 saat içerisinde kapınızdan teslim alır ve en geç 24 saat içerisinde, kullanıma hazır bir şekilde kapınıza teslim eder.

Translate »