Etek Kuru Temizleme

Etek, kadınların en favori giysilerinin başında geliyor. Yaz-kış fark etmeksizin sıklıkla tercih edilen ve farklı kumaş yapılarına sahip olarak üretilebilen bu giysiler, bayanlar için elbette çok kıymetliler. Önem verilen giysilerin başında geliyor olmaları, temizliği konusunda da hassas olmalarına neden oluyor. Her ne kadar kumaş yapısına uygun şekilde yıkandığında, geleneksel uygulamalar da etek temizliğinde etkili olsa da, kuru temizleme bu konuda en iyi çözümü sunuyor.

Etek kuru temizleme hizmeti alarak değerli giysilerinizin kalitesini garanti altına alabilir, aynı zamanda uzun süre yeni gibi kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle süet ve kadife kumaş yapısına sahip olan etekler, yanlış yıkama nedeniyle kısa sürede renklerini kaybederler. Bu da yeni olsalar bile, eski gibi görünmelerine neden olur. Bu elbette hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Ne yazık ki çamaşır makinesi için geliştirilen deterjanların içerisinde renk açıcı maddeler yer alır ve bunlar doğru ayarda yıkansalar bile, giysilerin kısa sürede renklerini ve parlaklarını kaybetmelerine neden olur.

Etekleri yıkamak kadar, ütülemek de özen ister. Özellikle kloş model etekler, ütü konusunda oldukça zahmetlidir. Pileli etekler ise ütü sırasında çok fazla zaman alırlar. Etek kuru temizleme hizmetinden yararlanıldığı takdirde, sadece eteğin temizliği değil, kusursuz bir şekilde ütülenmesi de garantilenmiş olur. Bu durumda hem giysinizi sağlıklı bir şekilde temizletmiş olmanın tadını çıkarabilir hem de ütü için ayrı bir zaman ayırma derdinden kurtulabilirsiniz.

Tüm giysilerinizi ve ev tekstili ürünlerinizi kuru temizleme uygulamaları ile temizletebilirsiniz. Hepsi Temizleme ailesi olarak bu konuda en profesyonel ve en hızlı çözümü sunmaktayız. www.netdry.com.tr bağlantısı üzerinden bizlere ulaşarak, kuru temizleme siparişinizi oluşturabilir, kapıda ödeme ya da kredi kartıyla işlem gerçekleştirme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 0216 314 98 98 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uygulamalarımız ve ücretleri hakkında bilgi alabilir, sipariş verme şansına sahip olabilirsiniz.

Translate »