Eşarp Kuru Temizleme

Bayanların giysilerini tamamlayan unsurlardan biri eşarplardır. Gerek inançları gereği, gerek ise aksesuar amaçlı olarak eşarp kullanmaktalar. Eşarbın sık kullanılan unsurlardan biri olması, temizliğine de dikkat edilmesini gerektirir. Özellikle tesettürlü bayanlar için bu oldukça hassas konulardan biridir. Eşarp kuru temizleme olanağı sayesinde, temizliği kısa sürede ve kolay bir şekilde gerçekleştirilirken, kumaş kalitesi de uzun süre korunmuş olur. Söz konusu ipek kumaşlı eşarplar olduğunda, kuru uygulamalar elbette çok daha mantıklı bir temizlik yolu olacaktır.

Eşarp temizliği konusunda titiz olan birçok kişi, etiketinde yer alan yıkama talimatlarına göre temizleme yoluna gidecektir. Ancak bu talimatlar her ne kadar doğru olsa da, çamaşır makinesinde yıkanıyor olması kısa sürede hassas kumaşlarını zedeler ve pamuklanmaya başlamalarına neden olur. Ayrıca makine için tasarlanan deterjanların içerisinde ağartıcı maddeler de bulunduğu için, kısa sürede canlı renklerini kaybetmeye başlar. Bu durum da göz önüne getirildiğinde elbette kuru temizleme yaptırmak, geleneksel uygulamaları tercih etmekten çok daha avantajlıdır.

Eşarpların kumaş yapısı birbirinden çok farklıdır. Son dönemde özellikle ipek dokusu eşarplar tercih edilir olmaya başladığı için, eşarp kuru temizleme de sık başvurulan uygulamalardan biri oluyor. İpek kumaşın hassas olması ve aynı zamanda bu eşarpların diğerlerine göre daha yüksek fiyatlarla satın alınıyor olması, onları değerli kıldığı için temizlik uygulamaları da hafife alınamıyor. Evde yanlış bir uygulama yaparak eşarbını kullanılamaz hale getirmek istemeyenlerin tercihi elbette eşarp kuru temizleme hizmetinden yararlanmak oluyor.

Eşarplar ve diğer tüm giysiler için Hepsi Temizleme ekibi olarak profesyonel hizmetimizle yanınızdayız! Bizlere www.netdry.com.tr adresimiz üzerinden tek tıkla ulaşabilir, hizmet fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özel avantajlarımızdan yararlanarak kuru temizleme uygulamalarınızı daha ekonomik hale getirmeniz mümkün! 0 (216) 314 98 98 numaralı müşteri hizmetlerimizi de arayabilir, ön ödemesiz işlem gerçekleştirme şansına siz de sahip olabilirsiniz.

Translate »