Çarşaf Kuru Temizleme

Evlerimizde en sık kullanılan ev tekstili ürünlerinin başında çarşaf gelmektedir. Bugün saten, keten, ipek ya da pamuk gibi farklı kumaş yapılarına sahip pek çok kumaş türünü kullanabiliyoruz. Sık kullanıldığı için en çok kirlenen ve yıkanması da en problemli ürünlerden biri olan çarşaflar, çarşaf kuru temizleme hizmeti sayesinde artık bir yük olmaktan çıkıyor. Kumaş dokusu nasıl olursa olsun, kuru temizlemeciler sayesinde oldukça kısa bir sürede, üstelik derinlemesine temizlik sağlanmış şekilde teslim edilmekteler.

Çarşaflar için kuru temizleme uygulamasına başvurmak amacıyla, bu hizmeti veren herhangi bir merkeze başvurulduğunda, ilk olarak dikkat edilen unsur kumaş türüdür. Çarşafın kumaş yapısı incelendikten sonra, nasıl bir temizlik uygulamasının yapılması gerektiğine karar verilir. Aynı zamanda kullanılacak temizleyicinin türü de belirlenir. Çarşaf kuru temizleme uygulaması öncesinde, eğer herhangi bir leke söz konusu ise, bu leke için leke çıkarma işlemi de gerçekleştirilir.

Çarşaflar üzerinde en çok bakteri biriktiren ürünlerden biridir. Bu nedenle sürekli yüksek ayarda yıkanması gerekir. Aksi takdirde bakterilerden kurtulmak söz konusu olmayacaktır. Çarşaf kuru temizlemeuygulaması tercih edildiğinde, bakterilerin tamamından arınacağı için iç rahatlatıcı bir hizmet de alınmış olur. Özellikle saten ya da ipek gibi hassas kumaşlı çarşaflarda yıkama işlemi narin ayarda yapılabilir. Bu da çamaşır makinesinde yıkamanın, bakterilerden kurtulmak değil, bakterilere duş aldırmak anlamına gelmesine neden olur.

Profesyonel hizmet alındığında, sadece çarşaflar yıkanmakla kalmaz, sağlıklı bir şekilde kurutulmuş ve ütülenmiş olarak teslim edilir. Hepsi Temizleme ailesi olarak önceliğimiz bütün hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Hizmetlerimizden yararlanmak için sizler de www.netdry.com.tr adresimizi ziyaret ederek, online sipariş oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda 0216 314 98 98 numaralı müşteri hizmetlerimizden de bizlere 7/24 ulaşma, bilgi alma ve sipariş oluşturma şansına sahipsiniz.

Translate »