Body Kuru Temizleme

Beden sağlığı konusunda dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri giysilerin temizliğidir. Özellikle body gibi, vücudu tamamen saran giysiler hijyenden uzaklaşmaya başladıkça, sağlığı olumsuz etkilemeye de başlar. Bu nedenle kişinin sağlığını riske atmaması için giysilerinin temizliğine özen göstermesi gerekir. Body kuru temizleme hizmetinden yararlanıldığı takdirde, hem kısa sürede temizlenmesi sağlanabilir hem de tamamen bakterilerden uzaklaşmasına imkân verilebilir.

Giysileri çamaşır makinesinde, etiketinde bulunan talimata uygun şekilde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ancak bu her zaman için derinlemesine temizliğin sağlandığı anlamına gelmez. Özellikle hassas kumaş yapısına sahip giysiler, narin ayarda yıkandıkları için tam anlamıyla temizlenemezler. Bu nedenle kuru temizleme uygulamaları her zaman için geleneksel temizlik uygulamalarına göre çok daha sağlıklı sonuçlar doğurur.

Sağlık açısından kuru uygulamaların tercih edilmesinin yanı sıra, giysilerin daha uzun ömürlü olması için de bu tercih yapılmalıdır. Çamaşır makinesi giysileri kısa sürede yıpratır ve renklerinde değişikliklerin meydana gelmesine neden olur. Her ne kadar pamuklu kumaş yapıları ile dayanıklı gözükseler de, bu durum body modelleri için de geçerlidir. Body kuru temizleme hizmeti avantajından yararlanıldığı takdirde, giysi çok daha uzun süre yeni gibi görünecektir. Hem kumaş yapısı hem de rengi yıkama işlemlerinden olumsuz etkilenmeyeceği gibi, ilk gün ki gibi kullanılmaya devam edilebilir.

Body kuru temizleme işlemi giysinin derinlemesine temizlenmesine olanak sağlarken, üzerinde bulunan lekelerden de zarar görmeden arınmasına yardımcı olur. Body modellerinde geleneksel leke çıkarma işlemleri, lekeli bölgenin renginin açılmasına neden olabilir. Bu da giysinin lekeden arınsa bile, artık kullanılamaması anlamına gelecektir.

Giysilerine değer verenlerin tercihi olan Hepsi Temizleme ailesi olarak, ürünlerinizi 5 saat içerisinde adresinizden alıyor ve 24 saatte teslim etme garantisi veriyoruz. Geniş hizmet ağımız sayesinde her durumda size en yakın kuru temizlemeciyiz. Bizlere www.netdry.com.tr web sitemiz üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 0216 314 98 98 no.lu müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla da sipariş oluşturma olanağına sahip olabilirsiniz.

Translate »